Wycieczka autokarowa do Parku Rozrywki i Animacji „Julinek”.

Dnia 28 czerwca 2023r. Dzieci z Przedszkola nr 72 wyjechały na całodniową wycieczkę do do Parku Rozrywki i Animacji „Julinek”.

Park Rozrywki to niezwykłe miejsce do rozwijania różnorodnych sprawności fizycznych. Pod kierunkiem animatorów uczestniczyły w licznych atrakcjach parku. Korzystając z aktywnych animacji na świeżym powietrzu dzieci połączyły ruch, akrobatykę i wspaniałą zabawę. Niezwykle ekscytujące były przejażdżki na różnorodnych karuzelach w wesołym miasteczku a także kraina kolorowych dmuchawców. Odwiedziliśmy klockownię tworząc ciekawe konstrukcje z klocków XXL. Wiele radości sprawił również dzieciom park linowy, uczestnicy mieli do pokonania dwie trasy o różnym stopniu trudności. Trasa o nazwie Wesoły Klaun była najłatwiejsza do przejścia. Natomiast trasa Mały Akrobata wymagała większego sprytu i wysiłku. Składała się ona z licznych przeszkód umieszczonych na linach. Trzeba było przejść przez podesty, belki, drabinki i pętle. Wszystko odbywało się pod okiem instruktorów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem.

Po pysznym posiłku i  krótkim odpoczynku dzieci bawiły się  dalej. Znajdował się tutaj tor rajdowy. Tu dzieci poruszały się samochodzikami napędzanymi siłą własnych mięśni. Wielką atrakcją  cieszył się również Plac Zabaw. Końcowym etapem wycieczki było spotkanie  w strefie animacji. Tu w zabawach i grach wyciszających mali wycieczkowicze korzystali z pięknych widoków Parku Rozrywki w Julinku.

Dzień pełen był niezapomnianych wrażeń i pozytywnych emocji, które wspominać będziemy jeszcze przez długi czas. Przedszkolaki  zmęczone, ale bogate o nowe doświadczenia,  szczęśliwie wróciły do Przedszkola.