Świąteczne spotkanie ze Świętym Mikołajem.

„Usiądź z nami Mikołaju,

Pewnie się zmęczyłeś.

Żeby nas odwiedzić dzisiaj,

Szmat drogi przebyłeś”.

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, który wszystkim dzieciom kojarzy się z oczekiwaniem na Święta Bożego Narodzenia oraz wyczekiwanymi odwiedzinami niezwykłego gościa – Świętego Mikołaja.

We wtorek 6 grudnia przybył on do naszego Przedszkola. Rozpoznaliśmy go po czerwonym ubraniu, długiej białej brodzie oraz po dźwięku dzwoneczków sań. Ten długo wyczekiwany gość wywołał ogromny uśmiech na twarzach wszystkich dzieci i sprawił, że dzień w przedszkolu był naprawdę wyjątkowy.

W mikołajkowy wtorek dzieci już od samego rana zastanawiały się, czy solenizant odwiedzi dzieci i czy przyniesie prezenty. Na szczęście „Święty” znalazł chwilkę dla nas. Przedszkolaki przywitały Go bardzo ciepło i radośnie. Znalazł również chwilkę na wspólne pamiątkowe zdjęcia, co sprawiło, że ten wyjątkowy dzień, który wprowadza nas w już świąteczną atmosferę zostanie z nami na dłużej. Jego widok sprawił nam ogromną radość !!! Wspólnie z Mikołajem zatańczyliśmy do świątecznych piosenek.

My również dla Świętego Mikołaja przygotowaliśmy niespodziankę – spotkanie z Elfami.

Cóż to był za wspaniały dzień! Dziękujemy Święty Mikołaju za odwiedziny i prezenty.

Relacja fotograficzna.