Spektakl "Jaś i Małgosia"

Spektakl teatralny pt.: „Jaś i Małgosia”.

Dzieci z grupy II i III w dniu 27.09.2022r.  miały okazję uczestniczyć w spektaklu teatralnym „Jaś i Małgosia” w teatrze „Kamienica”. Jaś i Małgosia zabrali młodych widzów do tajemniczego lasu. Niesamowita oprawa muzyczna oraz piękna scenografia, zachwyciła każdego małego widza. Było dużo śpiewu, tańca i rozmów z młodymi widzami, a wybrani asystenci otrzymali do wykonania leśne zadania specjalne. W nagrodę za aktywny udział w leśnej wyprawie, Jaś i Małgosia odkryli przed dziećmi tajniki magicznych efektów teatralnych. Leśna przygoda z Jasiem i Małgosią nauczyła młodych widzów jak przezwyciężyć własne strachy i przekonała, że zawsze warto wierzyć w siebie.

Spektakl to wspaniała lekcja wychowania, a zarazem przyjemna zabawa. Przedszkolaki z niezwykłym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie. Dla wielu Przedszkolaków była to pierwsza wizyta w teatrze. Aktorzy, prawdziwa scena, muzyka oraz bajecznie kolorowe kostiumy przyciągały uwagę młodych widzów i wywołały na wielu twarzach prawdziwy zachwyt. Była to nasza pierwsza wspólna wizyta w teatrze, ale zapewne nie ostatnia.

Dzieci pozują do zdjęcia grupowego na tle dekoracji w teatrze.
Teatr Kamienica. Dzieci siedzą w fotelach teatralnych,  czekają na spektakl.
Dzieci siedzą w fotelach teatralnych,  czekają na spektakl.
Chłopczyk na scenie z aktorami -  aktywny udział w leśnej wyprawie. Jaś i Małgosia odkryli przed dziećmi tajniki magicznych efektów teatralnych
Jaś z piernikiem z chatki.