Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka.

16 listopada 2022r. w naszym Przedszkolu nr 72, w grupie I  odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci przebrały się w swoje odświętne stroje, by móc pięknie i uroczyście wystąpić. Z uśmiechem na twarzach tańczyły, brały udział w zabawach ruchowych oraz śpiewały. Tym samym dały dowód jak wiele już potrafią. Następnie Pani Dyrektor wielką kredką uroczyście pasowała każde dziecko na Przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy Przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz książkę. Na zakończenie Dzieci wspólnie z Rodzicami zatańczyły.

Ten dzień pozostanie na długo w pamięci 3-latków - było to dla dzieci ogromne przeżycie.

5.1
6.1