Dzień Dziecka w Przedszkolu – 1 czerwca

„Uśmiech dziecka największym skarbem…

1 czerwca świętują dzieciaki,

a więc nasze kochane Przedszkolaki”.

Jaki jest jeden z ważniejszych dni w przedszkolu?

Tak, tak – to właśnie Dzień Dziecka.

Dzień  Dziecka to  jeden z  najradośniejszych dni,  na który czekają młodsze i  starsze  Przedszkolaki.  Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być  uśmiechnięte,  radosne i szczęśliwe,  wszystkim  zależy, aby był on wyjątkowy i długo wspominany.

W Naszym Przedszkolu tego dnia dzieci z grupy IV wystąpiły przed młodszymi kolegami i koleżankami w spektaklu „Gdybym był piratem”. Były tańce, zabawy w basenie z piłeczkami, zabawy z chustą, upominki, kolorowe balony, pyszny podwieczorek (pizza wykonana przez panie kucharki w naszym przedszkolu) i wiele innych niespodzianek.

Wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości!