grupa-ii

Al. Solidarności 72B

Dyżur wakacyjny

PRZEDSZKOLE NR 72 w roku szkolnym 2020/2021

Opiekę wakacyjną będzie prowadziło w okresie od 01.07.2021r. do 11.08.2021r.

Poniżej znajduje się druk  do wypełnienia dotyczący opieki

w czasie wakacji

Szczegółowy harmonogram zapisów dzieci na dyżur wakacyjny zostanie podany do wiadomości po otrzymaniu wytycznych z Urzędu.

Przerwa w funkcjonowaniu przedszkola w okresie wakacyjnym została ustalona na czas

od 12.08.2021r. do 31.08.2021r.

List zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy do rodziców przedszkolaków:

Opieka wakacyjna w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych

przez m.st. Warszawę w 2021 r.

Harmonogram zapisów:

Etap zapisów/czynność rodzica

Składanie wniosków o wydanie hasła dostępu
do konta dziecka w systemie elektronicznego zapisu na dyżury wakacyjne.

Formularze wniosków będą wydawane
w przedszkolach i szkołach oraz dostępne
na internetowej stronie zapisów.

Wydawanie rodzicom haseł dostępu do konta
w elektronicznym systemie zapisu.

Rejestracja wniosków w  systemie

Złożenie podpisanego wniosku w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/ szkole, do której dziecko zostanie zakwalifikowane. Informacja zostanie
również przesłana rodzicom/ prawnym opiekunom
na adresy e-mail.

Potwierdzenie korzystania z miejsca w przedszkolu /oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane – wniesienie opłaty za żywienie.

Informacja o przyjęciu dziecka

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/ szkole, do której dziecko zostanie przyjęte.

Elektroniczne postępowanie uzupełniające

Opublikowanie wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.

.

Rejestracja wniosków w systemie

Złożenie podpisanego wniosku w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru

Informacja  o zakwalifikowaniu się dziecka

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/szkole, do której dziecko zostanie zakwalifikowane. Informacja zostanie również przesłana rodzicom/prawnym opiekunom na adresy e-mail.

Potwierdzenie korzystania z miejsca w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane - wniesienie opłaty za żywienie.

Informacja o przyjęciu dziecka

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/szkole, do której dziecko zostanie przyjęte.

Aktualizacja wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów. Rodzice mogą bezpośrednio zgłosić się do dyżurującej placówki, która dysponuje wolnymi miejscami.

Linki