grupa-ii
grupa-iv

Al. Solidarności 72B

Przedszkole zatrudnia 25 osób:

• 11 nauczycieli (w tym dyrektor):
    • 3 nauczycieli mianowanych,
    • 6 nauczycieli dyplomowanych,
    • 2 nauczycieli kontraktowych.
  •   logopedę;
  •   nauczyciela umuzykalnienia;
  • 14 pracowników obsługi i administracji.

Kadra Pedagogiczna

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół  wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.
Posiadają oni bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby.

Mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie edukacji przedszkolnej.Wiele nauczycielek ukończyło studia podyplomowe, zgodne z kierunkiem pracy przedszkola.
W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje, metody i formy pracy, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Uwzględniają indywidualne podejście, zapewniając czas i uwagę dla każdego dziecka.
Posiadają uzdolnienia plastyczne, muzyczne i teatralne umożliwiające rozwijanie i kreowanie indywidualnych zainteresowań i talentów każdego dziecka.

Nasi nauczyciele są profesjonalistami w zakresie edukacji przedszkolnej.

Specjaliści

Psycholog obserwuje dzieci w grupie, współpracuje i wspiera nauczycieli i rodziców udzielając im wskazówek i porad. Opracowuje program warsztatów psychologicznych dla dzieci, uczących dobrej komunikacji i twórczego myślenia. Prowadzi spotkania warsztatowe dla nauczycieli i dla zainteresowanych rodziców.

Logopeda organizuje indywidualną terapię logopedyczną, podczas, której prowadzi zabawy i ćwiczenia wspierające prawidłowy rozwój mowy dziecka.

Linki